Start

Nasz dom położony jest w zacisznym miejscu, u podnóża gór. W Leśnicy górski klimat jest dużo łagodniejszy niż w Tatrach - lato jest ciepłe a zimy chłodne, z dużymi opadami śniegu. Miła atmosfera domowa oraz bogactwo kulturowe regionu gwarantują regenerację fizyczną i psychiczną.

MAJÓWKA - śniadanie, obiadokolacja i nocleg 70 zł od os. Nocleg 25/30 zł od os. 

BOŻECIAŁO CIAŁO - śniadanie, obiadokolacja i nocleg 70 zł od os. Nocleg 25/30 zł od os.

WAKACJE - śniadanie, obiadokolacja i nocleg 70 zł od os. Nocleg 25/30 zł od os. 


LATEM - doskonałe miejsce do spacerów i wypadów rowerem po okolicznych wzgórzach. Dla zmotoryzowanych i wytrwałych rowerzystów świetna baza wypadowa po regionie podhalańskim, a także w Tatry i Pieniny.

ZIMĄ organizujemy kuligi z pieczeniem kiełbasek, imprezy plenerowe itp. Od nas zaledwie 11 km do Nowego Targu, 17 km do Zakopanego, 16 km do Łysej Polany [skąd wejście na szlak do Morskiego Oka], do Zalewu Czorsztyńskiego około 20 km a do Spływu Dunajcem około 30 km [po drodze zamek w Niedzicy]. W pobliskiej Bukowinie Tatrzańskiej i Białce Tatrzańskiej liczne wyciągi narciarskie (również krzesełkowe).

Jesienią 2009 roku w Bukowinie Tatrzańskiej nastąpi otwarcie najnowocześniejszego ośrodka termalnego w Europie. Dla naszych gości przygotowaliśmy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Wszystkie pokoje z łazienkami i balkonami, wyposażone w telewizory, czajniki elektryczne, sztućce i szklanki.

Cena noclegu w sezonie letnim 20,oo zł od osoby za dobę. Na życzenie możemy przygotować śniadanie - cena noclegu ze śniadaniem (w sezonie letnim) 35,oo zł.Cena śniadania, obiadokolacji i noclegu 50zł od osoby. 

Nasz plac rekreacyjny umili Państwu pobyt - zachęcamy do korzystania z huśtawki rodzinnej, dwóch huśtawek dziecięcych, altany z grillem, trampoliny oraz kosza do gry w koszykówkę.

Zapewniamy smaczną, domową kuchnię, z możliwością całodziennego wyżywienia w porach dogodnych dla Państwa.

Gwarantujemy wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od wielkomiejskich hałasów i ruchliwych dróg. Serdecznie zapraszamy przez cały rok !!!

  • W Szaflarach oraz Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się baseny termalne w odległosci 7 km.
  • Nowo otwate baseny termalne w Białce Tatrzańskiej - Bania w odległosci 6 km.